Visas pirktākās preces

SPECIFIC FIW Cat Digestive Support 100g

222032

Veterinārās diētas barība kaķiem ar gremošanas traucējumiem

1,50 €
AR PVN
Daudzums

Apraksts

Indikācijas:

 • Akūtas un hroniskas kuņģa un zarnu trakta saslimšanas, kas izraisa caureju, vemšanu un/vai meteorismu
 • Nepietiekamas barības sagremošanas sindroms (malabsorbcija/maldigestija) 
 • Aizkuņģa dziedzera eksokrīnā nepietiekamība (exocrine pancreatic insufficiency - EPI)
 • Pastiprinātas baktēriju vairošanās sindroms tievajā zarnā (small intestinal bacterial overgrowth - SIBO)
 • Kolīts
 • Atveseļošanās periods pēc slimības 

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Viegli asimilējamie komponenti kompensē zemo gremošanas fermentu aktivitāti un garantē optimālo barības vielu uzsūkšanu organismā. Tādēļ barība ir labi piemērota pacientiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām, tādām kā hroniska caureja, vemšana un (vai) meteorisms.
Barībai ir augsts minerālvielu un taukos šķīstošo vitamīnu saturs, kas kompensē uzsūkšanās spējas traucējumus gremošanas traktā. Paaugstinātais elektrolītu saturs kompensē to lielos zudumus caurejas un vemšanas rezultātā.
Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un imūnās atbildes veidošanos. Turklāt barība satur mannanoligosaharīdus (MOS), kas sasaista patogēnās baktērijas, kavējot to piestiprināšanos zarnu sieniņām. MOS palīdz saglabāt arī lokālo imunitāti gremošanas traktā. 
Psilliums (lielās ceļtekas sēnalas) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju un zarnu gļotādas aizsardzību.
Jukas ekstrakts mazina smirdīgo gāzu veidošanos un izkārnījumu smaku.

 


PAPILDUS INFORMĀCIJA 

 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support barībai ir zems šķiedrvielu saturs, kas nodrošina maksimālu izmantošanos un optimālu barības vielu absorbciju.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support satur ceolītu, kam piemīt spēja absorbēt toksiskos komponentus kuņģa un zarnu traktā.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support satur fermentējamas šķiedrvielas (biešu izspaidas), kas veicina labvēlīgo baktēriju koloniju augšanu, tādējādi uzturot kuņģa un zarnu trakta veselību.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support – tā ir sabalansēta pilnvērtīga barība, kas atbilst augošu un pieaugušu kaķu organisma vajadzībām. Tāpēc barība ir piemērota arī kaķēniem.
 • SPECIFIC™ FIW Digestive Support uztur urīna pH zem 6,4, kas veicina urīnceļu veselību.
 • Kaķiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām SPECIFIC™ FIW Digestive Support barības diennakts apjomu ieteicams sadalīt 3-5 ēdināšanas reizēs.
 • Aizkuņģa dziedzera eksokrīno nepietiekamību raksturo būtiska pankreātisko gremošanas fermentu līmeņa samazināšanās, kā rezultātā slikti sagremotā barība paliek kuņģa un zarnu traktā, kas var izraisīt caureju, meteorismu un pastiprinātu baktēriju augšanu. SPECIFIC™ FIW Digestive Support viegli uzsūcas organismā un tāpēc ir ideāla izvēle pacientiem, kas cieš no aizkuņģa dziedzera eksokrīnās nepietiekamības. Tomēr ieteicama arī terapija ar pankreātisko fermentu preparātiem.

SASTĀVS 
Cūkgaļa, liellopa gaļa, saželēti rīsi, zivis, olas, minerālvielas (tai skaitā ceolīts), saulespuķu eļļa, vitamīni un mikroelementi, psilliums, biešu izspaidas, raugs (ß-1,3/1,6 glikānu un mannanoligosaharīdu avots), taurīns, metionīns, jukas ekstrakts.
Nesatur mākslīgus antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus.
 


ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.

Ražotājs: Dechra Veterinary Products, Dānija.

Preces detalizētāka informācija
222032
Jauns produkts
Jauns produkts
Tev varētu patikt arī
8 citas preces no šīs kategorijas: