Visas pirktākās preces

SPECIFIC CIW Dog Digestive Support

12001345

Veterinārās diētas barība suņiem ar gremošanas traucējumiem

Svars
3,50 €
AR PVN
Daudzums

Apraksts

Indikācijas:

 • Akūtas un hroniskas kuņģa un zarnu trakta saslimšanas, kas izraisa caureju, vemšanu un/vai meteorismu
 • Aizkuņģa dziedzera eksokrīnā nepietiekamība (exocrine pancreatic insufficiency - EPI)
 • Nepietiekamas barības sagremošanas sindroms (malabsorbcija/maldigestija) 
 • Pastiprinātas baktēriju vairošanās sindroms tievajā zarnā (small intestinal bacterial overgrowth - SIBO)
 • Kolīts
 • Atveseļošanās periods pēc slimības

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Viegli asimilējamie komponenti kompensē zemo gremošanas fermentu aktivitāti un garantē optimālu barības vielu uzsūkšanu organismā. Tādēļ barība ir labi piemērota pacientiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām, tādām kā hroniska caureja, vemšana un (vai) meteorisms.
Barībai ir augsts minerālvielu un taukos šķīstošo vitamīnu saturs, kas kompensē uzsūkšanās spējas traucējumus gremošanas traktā. Paaugstinātais elektrolītu saturs kompensē to lielos zudumus caurejas un vemšanas rezultātā.
Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un imūnās atbildes veidošanos. Turklāt barība satur mannanoligosaharīdus (MOS), kas sasaista patogēnās baktērijas, kavējot to piestiprināšanos zarnu sieniņām. MOS palīdz saglabāt arī lokālo imunitāti gremošanas traktā. 
Psilliums (lielās ceļtekas sēnalas) – tās ir šķīstošas šķiedras, kurām piemīt arī želējošas īpašības, kas absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju un zarnu gļotādas aizsardzību.
Jukas ekstrakts mazina smirdīgo gāzu veidošanos un samazina izkārnījumu smaku.


PAPILDUS INFORMĀCIJA 

 • SPECIFIC™ CIW Digestive Support barībai ir zems šķiedrvielu saturs, kas nodrošina labu sagremošanu un optimālu barības vielu absorbciju.
 • SPECIFIC™ CIW Digestive Support satur ceolītu, kam piemīt spēja absorbēt toksiskos komponentus kuņģa un zarnu traktā.
 • SPECIFIC™ CIW Digestive Support – tā ir sabalansēta pilnvērtīga barība, kas atbilst augošu un pieaugušu suņu organisma vajadzībām. Tāpēc barība ir piemērota arī kucēniem.
 • Suņiem ar kuņģa un zarnu trakta problēmām SPECIFIC™ CIW Digestive Support barības diennakts apjomu ieteicams sadalīt 3-5 ēdināšanas reizēs.
 • Aizkuņģa dziedzera eksokrīno nepietiekamību raksturo būtiska pankreātisko gremošanas fermentu līmeņa samazināšanās, kā rezultātā slikti sagremotā barība paliek kuņģa un zarnu traktā, kas var izraisīt caureju, meteorismu un pastiprinātu baktēriju augšanu. SPECIFIC™ CIW Digestive Support viegli uzsūcas organismā un tāpēc ir ideāla izvēle pacientiem, kas cieš no aizkuņģa dziedzera eksokrīnās nepietiekamības. Tomēr ieteicama arī terapija ar pankreātisko fermentu preparātiem.

SASTĀVS 

Cūkgaļa, liellopa gaļa, saželēti rīsi, zivis, olas, minerālvielas (tai skaitā ceolīts), saulespuķu eļļa, vitamīni un mikroelementi, psilliums, biešu izspaidas, raugs (ß-1,3/1,6 glikānu un mannanoligosaharīdu avots), taurīns, metionīns, jukas ekstrakts.
Nesatur mākslīgus antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus..


ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.

Ražotājs: Dechra Veterinary Products, Dānija.

Preces detalizētāka informācija
12001345
Jauns produkts
Jauns produkts
Tev varētu patikt arī
16 citas preces no šīs kategorijas: