Par Mums

mīluļiem.lv

Mūsu klienti mūs novērtē

Google atsauksmes
4.7 / 5.0
Facebook atsauksmes
4.75 / 5.00
Suns ir vienīgais, kurš savu saimnieku mīl vairāk kā sevi pašu

Ģimenes uzņēmums

Mīluļiem.lv ir ģimenes uzņēmums, kas savu darbību uzsāka 2010.gadā. Mēs attīstāmies saskaņā ar savu klientu vēlmēm un laikmeta prasībām. Esam raduši iespējas klientiem interneta vidē izvēlēties bezrecepšu veterināros medikamentus, mājdzīvnieku diētisko un ikdienas barību, nodrošinot bezmaksas veterinārā ārsta konsultācijas medikamentu vai barības izvēlē. Preču klāstu izvēlamies pēc visaugstākajiem standartiem, vienlaikus nodrošinot konkurētspējīgas cenas visās preču grupās. Regulāri paplašinām savu preču klāstu, balstoties uz mūsu klientu atsauksmēm.

Ātri, ērti, izdevīgi

Mūsu darbības pamatprincips ir klientiem nodrošināt pakalpojumu ātri, ērti un izdevīgi. Plašais Mīluļiem.lv preču klāsts ir veidots, lai jebkurš klients atrastu visu vēlamo sava mājdzīvnieka ikdienai. Vecs, jauns, liels, mazs, vesels vai īpaši aprūpējams – mūsu veikalā atradīsiet produktu jebkura saimnieka gaumei un mājdzīvnieka vajadzībām. Sākot no ikdienas un diētiskās barības, bezrecepšu veterinārajiem medikamentiem, barības piedevām un kopšanas līdzekļiem, līdz pat dažādiem aksesuāriem un rotaļlietām. Atliek izvēlēties vispiemērotāko preci savam preču grozam un mūsu darbinieki sagādās nepieciešamo, sniedzot informāciju par piegādes statusu.

Ātra piegāde

50 %

< 1 diena

Ātra un izdevīga piegāde ir viens no mūsu veikala mērķiem. Balstoties uz pasūtījumu statistiku, vairāk kā 80% pasūtījumus klientiem nosūtām vienas darba dienas laikā no pasūtījuma veikšanas brīža. Piegādes cenas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz izmaksām, kas ar to saistītas, tādējādi klienti par piegādi maksā tikai tik daudz, cik tas izmaksā mums un ne centa vairāk! Piegādes cenas ir atkarīgas no Jūsu vēlamās preču saņemšanas adreses un piegādes veida.

Uz klientu orientēts serviss

Ņemot vērā, ka esam neliels ģimenes uzņēmums, mums ir svarīgi, ka klientu serviss ir orientēts uz klientu ērtībām un individuālu pieeju. Katram mūsu klientam ir savs mājdzīvnieks un katram mājdzīvniekam ir savas vēlmes, iegribas un paradumi. Tāpēc arī katram klientam ir nepieciešama īpaša, individuāla pieeja, lai rastu vislabāko un vispieejamāko risinājumu atbilstoši vēlmēm un vajadzībām. Darbojamies klientu labā, tāpēc piedāvājam visdažādākos apkalpošanas, apmaksas un piegādes risinājumus saviem klientiem. Piedāvājam arī bezmaksas veterinārārsta konsultācijas barības un veterināro medikamentu izvēlē.

Sazinies ar mums

Adrese

Maskavas iela 6,
Rīga, LV-1050

E-pasts:  info@miluliem.lv
Tālrunis: + 371 28 36 66 33

Seko mums soctīklos

Pieraksties jaunumiem