Visas pirktākās preces

SPECIFIC FKW Cat Kidney Support 100g

12001274

Veterinārās diētas barība kaķiem ar nieru, aknu un sirds nepietiekamību.

1,50 €
AR PVN
Daudzums

Apraksts

Indikācijas: 

 • Hroniska nieru nepietiekamība
 • Aknu nepietiekamība (izņemot pacientus ar žultsvadu nosprostojumiem)
 • Sirds nepietiekamība, paaugstināts asinsspiediens, tūska
 • Urīnakmeņu slimība (urāti, oksalāti, cistīni) 

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Ierobežotais fosfora saturs ir nepieciešams, lai novērstu hiperfosfātēmiju un kavētu nieru nepietiekamības progresēšanu.

EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas palīdz kavēt nieru nepietiekamības progresēšanu pacientiem ar nieru problēmām. Kaķiem ar sirds nepietiekamību EPA palīdz saglabāt muskuļu masu un apetīti, normālu asinsspiedienu un trombocītu agregāciju. SPECIFIC™ FKW Kidney Support barībai ir īpaši augsts zivju eļļas saturs un, attiecīgi, EPA un DHA taukskābju saturs.

Samazinātais olbaltumvielu saturs ar augstu bioloģisko vērtību samazina azotēmiju kaķiem ar nieru nepietiekamību. Kaķiem ar aknu nepietiekamību samazina hiperamoniēmijas un aknu encefalopātijas rašanās iespējamību. Olbaltumvielas ar augstu bioloģisko vērtību nodrošina kaķa organisma vajadzības pēc svarīgām aminoskābēm.
Pacientiem ar sirds nepietiekamību, kā reakcija uz samazināto sirds izmesto asins apjomu ir pazemināta nātrija izvade, kā rezultātā rodas nātrija un ūdens aizture organismā. Zemais nātrija saturs palīdz pārraut noslēgto šķidrumu apmaiņas loku (hipertensija un tūska). Tas ir ārkārtīgi svarīgi pacientiem ar nieru un aknu nepietiekamību, kā arī sirds nepietiekamības gadījumā.
Ierobežotais olbaltumvielu saturs samazina oksalātu, cistīnu un urātu koncentrāciju urīnā. Kopā ar urīna sārmaino pH tas novērš kalcija oksalāta kristālu, urātu un cistīnu rašanos urīnā un palīdz saglabāt urīnceļu veselību. Kalcija oksalāta rašanās risks samazinās arī, pateicoties barībā esošajam kālija citrātam.


PAPILDUS INFORMĀCIJA 

 • SPECIFIC™ FKW Kidney Support ir pazemināts vara saturs, jo pacientiem ar aknu problēmām var būt pasliktināta vara izvadīšana no organisma.
 •  SPECIFIC™ FKW Kidney Support ir paaugstināts kālija saturs, kas palīdz cīnīties ar hipokaliēmiju, kura novērojama kaķiem ar nieru problēmām.
 • Barībai ir augsts ūdenī šķīstošo vitamīnu un kālija saturs, lai kompensētu to izdalīšanos ar urīnu pacientiem ar sirds problēmām, kuru ārstēšanā tiek izmantoti diurētiķi.
 • Sirds muskuļa funkcijas uzturēšanai barībai ir pievienots taurīns un L-karnitīns.
 • SPECIFIC™ FKW Kidney Support barības lieliskās garšas īpašības rada maksimālus priekšnoteikumus, lai laikā, kad dzīvniekam ir slikta apetīte, viņš tomēr uzņemtu atbilstošu barības vielu daudzumu veselības uzturēšanai un atveseļošanās veicināšanai.

NAV IETEICAMA 

 • Kaķēniem un kaķenēm grūsnības vai laktācijas periodā
 • Pacientiem ar žultsceļu nosprostojumu: viņiem būs labāk piemērota barība ar pazeminātu tauku saturu (piemēram, SPECIFIC™ FRD/FRW Weight Reduction vai SPECIFIC™ FXD Adult).
 • Kaķiem ar struvītu urolitiāzi

SASTĀVS 
Cūkgaļa, zivis, saulespuķu eļļa, kukurūza, zivju eļļa, olas, celulozes pulveris, minerālvielas, psilliums, rīsi, vitamīni un mikroelementi, taurīns, metionīns, L-karnitīns.
Nesatur mākslīgus antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 


ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.

Ražotājs: Dechra Veterinary Products, Dānija.

Preces detalizētāka informācija
12001274
Jauns produkts
Jauns produkts
Tev varētu patikt arī
16 citas preces no šīs kategorijas: