Visas pirktākās preces

Foresto pretblusu kakla siksna suņiem virs 8 kg

Blusu, ērču, utu, parazītu invāzijas ārstēšanai un profilaksei suņiem

56,50 €
AR PVN
Daudzums

Apraksts

Bezrecepšu veterinārās zāles.

Foresto® ir ražots pēc inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina kontrolētu, ilgstošu divu aktīvo vielu izdalīšanos zemās devās.

Šīs aktīvās vielas drošā, zemā devā tiek pārnestas uz dzīvnieka ādu un apmatojumu, un izplatās pa visu ķermeņa virsmu, lai dzīvnieks būtu aizsargāts.

Foresto® rūpīgas pārbaudes ceļā tika atzīts par ļoti efektīvu 8 mēnešu garumā.

Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas apkarošanai un (Ctenocephalides felis, C. canis) novēršanai laika periodam no 7 līdz 8 mēnešiem.

Pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 8 mēnešiem.
Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas programmas. 

Ieteicams dzīvniekam aplikt kakla siksnu pirms blusu vai ērču sezonas sākuma. 

Zālēm piemīt stabila akaricīda (nogalinoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) un repelenta (atbaidoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus), kopumā 8 mēnešus ilgi. Tas ir iedarbīgs pret ērču kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm.

Ērces, kas jau atrodas uz suņa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no suņa, kakla siksnas uzlikšanas laikā. Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas.
Zāles nodrošina netiešu aizsardzību pret ierosinātāju
Babesia canis vogeli un Ehrlichia canis pārnēsāšanu no ērču vektora Rhipicephalus sanguineus, tādējādi samazinot suņu babeziozes un suņu ērlihiozes risku, kopumā 7 mēnešus.

Dūrējutu/grauzējutu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai.

Lietošana: 

Suņiem virs 8 kg paredzēta viena 70 cm gara Foresto kakla siksna suņiem > 8 kg.
Lietošanai uz ādas. Viena kakla siksna vienam dzīvniekam aplikšanai ap kaklu. Tikai ārīgai lietošanai. 

Izņemt kakla siksnu no tiešā iepakojuma neilgi pirms lietošanas. Atritināt kakla siksnu un pārliecināties, ka kakla siksnas iekšpusē nav atlieku no plastikāta stiprinājumiem. Pielāgot kakla siksnu ap dzīvnieka kaklu, nepievelkot pārāk cieši (orientējoši, ir jābūt iespējai ievietot 2 pirkstus starp kakla siksnu un kaklu). Izvelciet kakla siksnas galu caur cilpu un nogrieziet lieko galu, kas pārsniedz 2 cm.

8 mēnešus ilgai aizsardzībai kakla siksna jāvalkā nepārtraukti un jānoņem pēc ārstēšanas perioda beigām. Periodiski pārbaudiet un pielāgojiet izmēru, ja nepieciešams, īpaši, kad kucēni ir ātri augoši.

Šī kakla siksna ir veidota ar drošības aizdares mehānismu. Ja tomēr gadās, ka suns tiek iesprostots, viņa paša spēks ir pietiekams, lai paplašinātu kakla siksnu un ļautu ātri atbrīvoties. 

Kakla siksna ir ūdensizturīga, tās iedarbība turpinās, ja dzīvnieks tiek samitrināts. Tomēr jāizvairās no ilgstošas ūdens iedarbības vai biežas šampūna lietošanas, jo darbības ilgums var samazināties. Pētījumi parāda, ka dzīvnieka ikmēneša mazgāšana ar šampūnu vai iemērkšana ūdenī būtiski nesamazina 8 mēnešu iedarbības laiku pret ērcēm pēc aktīvās vielas atkārtotas izplatīšanās apmatojumā, turpretī zāļu iedarbība pret blusām pakāpeniski samazinās, sākot no piektā mēneša. 

Reģistrācijas apliecības īpašnieks: Bayer Animal Health GmbH 51368 Leverkusen, Vācija 

Vairāk par produktu lasiet šeit: https://registri.pvd.gov.lv/vz/dati?o_n=foresto

Preces detalizētāka informācija
Jauns produkts
Jauns produkts
16 citas preces no šīs kategorijas: