Visas pirktākās preces

Frontline Combo Spot-on Cats

Blusu invāzijas un jauktas blusu un ērču un/vai utu invāzijas ārstēšanai un kontrolei

9,05 €
AR PVN
Daudzums

Apraksts

SASTĀVS: 

Viena 0,5 ml pipete satur:

Aktīvās vielas:

Fipronils- 50,00 mg (S)

metoprēns- 60,00 mg

Palīgvielas:

Butilhidroksianizols (E320)- 0,10 mg

 Butilhidroksitoluēns (E321)- 0,05mg 

Lietošana:

Kaķiem:
B
lusu invāzijas un jauktas blusu un ērču un/vai utu invāzijas ārstēšanai un kontrolei:

 • Blusu (Ctenocephalides spp.) iznīcināšanai un jaunas pieaugušo blusu invāzijas kontrolei, kas ilgst 4 nedēļas. Blusu vairošanās kontrolei, kavējot olu (ovocīda darbība) un kāpuru un kūniņu (larvicīda darbība) attīstību no olām, kuras izdējušas pieaugušas blusas, 6 nedēļas pēc aplikācijas.

 • Ērču (Ixodes ricinus, Dermacentor variablis, Rhipicephalus sanguineus) iznīcināšanai un jaunas ērču invāzijas kontrolei, kas ilgst 2 nedēļas (pamatojoties uz eksperimentāliem datiem).

 • Utu (Felicola subrostratus) iznīcināšanai.

  Vienas pipetes saturs 0,5 ml, kas atbilst 5 mg/kg fipronila un 6 mg/kg (S)-metoprēna, pilināšanai uz ādas kaķim.
  Tā kā nav pietiekošu pētījumu, minimālais lietošanas intervāls ir 4 nedēļas. 

  Šīs veterinārās zāles var lietot blusu izraisīta alerģiska dermatīta ārstēšanas stratēģijas ietvaros, ja to iepriekš ir diagnosticējis veterinārārsts. 

Mājas seskiem:

 • Blusu un jauktas blusu un ērču invāzijas kontrolei.

 • Blusu (Ctenocephalides spp.) invāzijas ārstēšanai. Insekticīda efektivitāte pret jaunu

  invāziju ar piegušām blusām saglabājas 4 nedēļas. Blusu vairošanās kontrolei, kavējot olu (ovocīda darbība) un kāpuru un kūniņu (larvicīda darbība) attīstību no olām, kuras izdējušas pieaugušas blusas, 4 nedēļas pēc aplikācijas.

 • Ērču (Ixodes ricinus) invāzijas ārstēšanai. Zālēm ir stabila akaracīda iedarbība 4 nedēļas (pamatojoties uz eksperimentāliem datiem). 

Vienas pipetes saturs - 0,5 ml, kas atbilst 50 mg fipronila un 60 mg (S)-metoprēna, pilināšanai uz ādas mājas seskam.
Minimālais lietošanas intervāls ir 4 nedēļas. 

Lietošanas metode: Izņemt pipeti no iepakojuma. Turēt pipeti ar šaurāko daļu uz augšu un nolauzt galu. Pašķirt dzīvnieka muguras apmatojumu uz kakla pamatnes plecu lāpstiņas priekšpusē līdz saredzama āda. Novietot pipetes galu uz ādas un saspiež pipeti vairākas reizes, lai visu pipetes saturu izspiestu tieši uz ādas. 

Vienā vietā aplicējot pārāk daudz šķīduma, tas izraisīs apmatojuma salipšanu aplikācijas vietā. Ja tas notiek, salipums izzudīs 24 stundu laikā pēc aplikācijas.

Kontrindikācijas

Tā kā nav veikti šo veterināro zāļu drošuma pētījumi, nelietot kaķēniem līdz 8 nedēļu vecumam un/vai kaķēniem, kuri sver mazāk par 1 kg. Veterinārās zāles nelietot mājas seskiem līdz 6 mēnešu vecumam. 

Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis u.c.) un dzīvniekiem atveseļošanās periodā.

Nelietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu vai kādu no palīgvielām.

Nelietot trušiem, jo ir novērotas blakusparādības un var pat iestāties nāve.

Tā kā nav pētījumu, nelietot šīs zāles citām sugām izņemot norādītās mērķa sugas.

Izvairīties no zāļu nokļūšanas dzīvnieka acīs. Ir svarīgi pārliecināties, ka zāles tiek lietotas vietā, kur dzīvnieki tās nevar nolaizīt, un nodrošināt, lai pēc apstrādes dzīvnieki viens otru nelaizītu. Dažas ērces var piesūkties pēc ārstēšanas, tādēļ nevar pilnībā izslēgt infekcijas slimību pārnešanu. Nav pieejami dati par mazgāšanas un šampūnu pielietošanas ietekmi uz zāļu darbības efektivitāti. Tomēr ir zināmi dati par par suņiem, kurus nav ieteicams mazgāt ar šampūnu 2 dienas pēc zāļu lietošanas, tādēļ ieteicams izvairīties arī no kaķu mazgāšanas vai saslapināšanās ar ūdeni 2 dienas pēc aplikācijas. Blusas no mājdzīvniekiem bieži iemitinās dzīvnieka grozā, guļvietā un regulārās uzturēšanās vietās, piemēram, paklājos un mēbelēs, kas masveida invāzijas gadījumā un kontroles pasākumu sākumā apstrādājamas ar piemērotu insekticīdu un regulāri jātīra ar putekļu sūcēju. Nav informācijas par zāļu toksicitāti kaķēniem jaunākiem par 8 nedēļām, kuru mātēm ir lietotas šīs zāles. Šajā gadījumā jāievēro īpaša piesardzība. 

Ražotājs: Boehringer Ingelheim

Vairāk info: https://frontline.lv/

Preces detalizētāka informācija
Jauns produkts
Jauns produkts
Tev varētu patikt arī
16 citas preces no šīs kategorijas: