Visas pirktākās preces
  • Jauns

DermAlley SENSITIVE šampūns 230ml

Maigs šampūns jutīgai ādai, lietojams arī kucēniem un kaķēniem.

7,00 €
AR PVN
Daudzums

Apraksts

Maigs šampūns jutīgai ādai, sastāvā ir dabiskā kokosriekstu eļļa, kurai piemīt ādu mitrinošs efekts un dabiska smarža.

Sastāvs: kokamidopropilbetaīns, glicerīns,  kokosriekstu eļļa, lauramīda DEA, nātrija laktāts, safloras eļla (linoleīnskābe).

Lietošana: Pudelīti pirms lietošanas rūpīgi sakratīt. Dzīvnieku pilnībā saslapināt ar tīru ūdeni. Šampūnu uzliek vairākās vietās un iemasē ādā un apmatojumā, uzputojot 5-10 minūtes. Kārtīgi izskalot. Lietojiet, cik bieži nepieciešams, vai kā kā ir ieteicis veterinārārsts.

Piesardzības pasākumi: Tikai ārīgai lietošanai. Izvairīties no saskarsmes ar acīm. Ja šampūns nonācis acīs, skalojiet tās ar lielu daudzumu ūdens. Var izraisīt ādas kairinājumu. Ja kairinājums saglabājas vai pastiprinās,  lietošanu pārtrauciet un konsultējaties ar veterinārārstu.  Nelietot uz stipri iekaisušas ādas.  Glabāt istabas temperatūrā. Glabāt vietā, kas nav pieejama dzīvniekiem un bērniem. Pēc šampūna lietošanas rūpīgi nomazgājiet savas rokas.

Ražotājs: Dechra

 

 

 

Preces detalizētāka informācija
Jauns produkts
Jauns produkts
Tev varētu patikt arī
16 citas preces no šīs kategorijas:

Norāde: 5576

Zīmols: BEST FRIEND

Hairmony masāžas birste mājdzīvniekiem 7x12,5cm

Masāžas birste ar mīkstiem sariem un neslīdošu rokturi, kas izlīdzina un pulē kažoku, vienlaikus saglabājot to mīkstu. Noderīga virsmas netīrumu, piemēram, putekļu, noņemšanai, kā arī palīdz izplatīt losjonus un smaržas visā kažokā. Ideāli piemērots visiem kažokiem un ieteicams vidējiem un lieliem suņiem

Cena 4,90 €
Vairāk
Pieejams