Visas pirktākās preces

Frontline Combo Spot-on Dog

Pretblusu un pretērču pilieni suņiem

Veids
15,30 €
AR PVN
Daudzums

Apraksts

Lietošana:

Suņiem:

Blusu invāzijas un jauktas blusu un ērču un/vai utu invāzijas ārstēšanai un kontrolei:

  • Blusu (Ctenocephalides spp.) iznīcināšanai un jaunas pieaugušo blusu invāzijas kontrolei, kas ilgst 8 nedēļas. Blusu vairošanās kontrolei, kavējot olu (ovocīda darbība) un kāpuru un kūniņu (larvicīda darbība) attīstību no olām, kuras izdējušas pieaugušas

    blusas, 8 nedēļas pēc aplikācijas.

  • Ērču (Ixodes ricinus, Dermacentor variablis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus

    sanguineus) iznīcināšanai un jaunas ērču invāzijas kontrolei, kas ilgst līdz 4 nedēļām.

  • Utu (Trichodectes canis) iznīcināšanai.

Šīs veterinārās zāles var lietot blusu izraisīta alerģiska dermatīta ārstēšanas stratēģijas ietvaros, ja to iepriekš ir diagnosticējis veterinārārsts. 

Lietošanas metode: Izņemt pipeti no iepakojuma. Turēt pipeti ar šaurāko daļu uz augšu un nolauzt galu. Pašķirt dzīvnieka muguras apmatojumu uz kakla pamatnes plecu lāpstiņas priekšpusē līdz saredzama āda. Novietot pipetes galu uz ādas un saspiež pipeti vairākas reizes, lai visu pipetes saturu izspiestu tieši uz ādas. 

Vienā vietā aplicējot pārāk daudz šķīduma, tas izraisīs apmatojuma salipšanu aplikācijas vietā. Ja tas notiek, salipums izzudīs 24 stundu laikā pēc aplikācijas.

Kontrindikācijas

Tā kā nav veikti šo veterināro zāļu drošuma pētījumi, nelietot kucēniem līdz 8 nedēļu vecumam un/vai kucēniem, kuri sver mazāk par 2 kg. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas saslimšanas, drudzis u.c.) un dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem, jo ir novērotas blakusparādības un var pat iestāties nāve.

Tā kā nav pētījumu, nelietot šīs zāles citām sugām izņemot norādītās mērķa sugas.

Izvairīties no zāļu nokļūšanas dzīvnieka acīs. Ir svarīgi pārliecināties, ka zāles tiek lietotas vietā, kur dzīvnieki tās nevar nolaizīt, un nodrošināt, lai pēc apstrādes dzīvnieki viens otru nelaizītu. Dažas ērces var piesūkties pēc ārstēšanas, tādēļ nevar pilnībā izslēgt infekcijas slimību pārnešanu. Nav pieejami dati par mazgāšanas un šampūnu pielietošanas ietekmi uz zāļu darbības efektivitāti. Tomēr ir zināmi dati par par suņiem, kurus nav ieteicams mazgāt ar šampūnu 2 dienas pēc zāļu lietošanas, tādēļ ieteicams izvairīties arī no kaķu mazgāšanas vai saslapināšanās ar ūdeni 2 dienas pēc aplikācijas. Blusas no mājdzīvniekiem bieži iemitinās dzīvnieka grozā, guļvietā un regulārās uzturēšanās vietās, piemēram, paklājos un mēbelēs, kas masveida invāzijas gadījumā un kontroles pasākumu sākumā apstrādājamas ar piemērotu insekticīdu un regulāri jātīra ar putekļu sūcēju. Nav informācijas par zāļu toksicitāti kaķēniem jaunākiem par 8 nedēļām, kuru mātēm ir lietotas šīs zāles. Šajā gadījumā jāievēro īpaša piesardzība. 

Vairāk: https://frontline.lv/

Ražotājs: Boehringer Ingelheim

Preces detalizētāka informācija
Jauns produkts
Jauns produkts
Tev varētu patikt arī
16 citas preces no šīs kategorijas:

Zīmols: Bioveta

Fipron 50 mg kaķiem N1

Šķīdums blusu invāzijas un ar to saistītā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanai un kontrolei kaķiem. Ērču un utu ārstēšanai un kontrolei - 1 pipete

Cena 3,10 €
Vairāk
Pieejams