Visas pirktākās preces
  • -20%

Foresto pretblusu kakla siksna kaķiem, suņiem līdz 8kg

50,75 €
40,60 € Ietaupi 20%
AR PVN
Daudzums

Apraksts

Bezrecepšu veterinārās zāles.

Foresto® ir ražots pēc inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina kontrolētu, ilgstošu divu aktīvo vielu izdalīšanos zemās devās.

Šīs aktīvās vielas drošā, zemā devā tiek pārnestas uz dzīvnieka ādu un apmatojumu, un izplatās pa visu ķermeņa virsmu, lai dzīvnieks būtu aizsargāts.

Foresto® rūpīgas pārbaudes ceļā tika atzīts par ļoti efektīvu 8 mēnešu garumā.

Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas apkarošanai un (Ctenocephalides felis, C. canis) novēršanai laika periodam no 7 līdz 8 mēnešiem.

Pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 8 mēnešiem.
Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas programmas. 

Ieteicams dzīvniekam aplikt kakla siksnu pirms blusu vai ērču sezonas sākuma. 

Zālēm piemīt stabila akaricīda (nogalinoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) un repelenta (atbaidoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus), kopumā 8 mēnešus ilgi. Tas ir iedarbīgs pret ērču kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm.

Ērces, kas jau atrodas uz suņa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no suņa, kakla siksnas uzlikšanas laikā. Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas.
Zāles nodrošina netiešu aizsardzību pret ierosinātāju
Babesia canis vogeli un Ehrlichia canis pārnēsāšanu no ērču vektora Rhipicephalus sanguineus, tādējādi samazinot suņu babeziozes un suņu ērlihiozes risku, kopumā 7 mēnešus.

Dūrējutu/grauzējutu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai.

Lietošana: 

Kaķiem: Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un novēršanai laika periodam no 7 līdz 8 mēnešiem. Pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 10 nedēļām. Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas programmas. Zālēm piemīt stabila akaricīda (nogalinoša) iedarbība (Ixodes ricinus, Rhipicephalus turanicus) un repelenta (atbaidoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus), kopumā 8 mēnešus ilgi. Tas ir iedarbīgs pret kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm. Ērces, kas jau atrodas uz kaķa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc kakla siksnas uzlikšanas laikā ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no dzīvnieka. Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas.

Suņiem: Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas apkarošanai un (Ctenocephalides felis, C. canis) novēršanai periodā no 7 līdz 8 mēnešiem. Pasargā dzīvnieka tiešo apkārtni pret blusu kūniņu attīstību periodā līdz 8 mēnešiem. Foresto var lietot kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas programmas. Zālēm piemīt stabila akaricīda (nogalinoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) un repelenta (atbaidoša) iedarbība pret ērču invāziju (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus), kopumā 8 mēnešus ilgi. Tas ir iedarbīgs pret kūniņām, nimfām un pieaugušām ērcēm. Ērces, kas jau atrodas uz suņa pirms ārstēšanas, var netikt nogalinātas 48 stundu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas un var palikt pieķērušās un redzamas. Tāpēc kakla siksnas uzlikšanas laikā ir ieteicama jau esošu ērču nolasīšana no dzīvnieka. Invāzijas novēršana ar jaunām ērcēm sākas divu dienu laikā pēc kakla siksnas uzlikšanas. Zāles nodrošina netiešu aizsardzību pret ierosinātāju Babesia canis vogeli un Ehrlichia canis pārnešanu no pārnēsātāja ērces Rhipicephalus sanguineus, tādējādi samazinot suņu babeziozes un suņu erlihiozes risku, kopumā 7 mēnešus. Dūrējutu/grauzējutu (Trichodectes canis) invāzijas ārstēšanai.

Reģistrācijas apliecības īpašnieks: Bayer Animal Health GmbH 51368 Leverkusen, Vācija 

Vairāk par produktu lasiet šeit: https://registri.pvd.gov.lv/vz/dati?o_n=foresto

Preces detalizētāka informācija
Jauns produkts
Jauns produkts
16 citas preces no šīs kategorijas: