Visas pirktākās preces

ADVANCE DOG MINI LIGHT

503311
Rating 
Svars
15,29 €
Daudzums

Apraksts

Barība mazo šķirņu pieaugušiem suņiem ar vistas gaļu un rīsiem

Augstvērtīgs produkts, speciāli izstrādāts mazo šķirņu suņiem ar lieko svaru vai tendenci uz aptaukošanos. (vecumā no 8 mēnešiem). Ar vistas gaļu un rīsiem.

Jaunais Advance Imūn plus ar aktīvo imūnglobulīnu un dabīgo polifenolu. 

Šīs formulas sastāvdaļas ir izpētījusi un zinātniski pamatojusi Afinity veterinārārstu komanda. Jaunā formula - īsta inovācija dzīvnieku barību jomā. Turklāt viss barības klāsts ar jauno sistēmu Imūn Pluss ir ar lielisku garšu un augstu sagremojamību.

Plazmas proteīni - augstas kvalitātes barības funkcionālās sastāvdaļas, kas satur aminoskābesaraugstu sagremojamību. Jaunā tehnoloģija ļāvusi saglabāt imūnglobulīnu funkcionalitāti dzīvnieku sausajā barībā. Tā uzlabo zarnu trakta imunitāti, un tā rezultātā, attīsta dzīvnieka imūnsistēmu kopumā.

Naturālā ceļā augu sintezētiem polifenoliem piemīt lieliskas antioksidatīvas iespējas un spēja modulēt organisma imūno atbildi stresa situācijās, slimībās un šūnu novecošanās procesā.

Jaunā Advance barība suņiem ar ekskluzīvo formulu ietver aktīvos imūnglobulīnus – dabīgas olbaltumvielas, kas palīdz uzturēt zarnu trakta veselību; un dabīgus polifenolus, kas sadarbībā ar vitamīniem palīdz aizkavēt šūnu novecošanos. Šīs īpašības zinātniski pierādījuši Afinity veterinārie dietologi.

Advance Proteīnu Sistēma barības sastāvā nodrošina optimālo olbaltumvielu līmeni, kas palīdz sunim izveidot spēcīgu muskulatūru. Barības sastāvā iekļauts arī taurīns un aminoskābes, kas veicina veselīgu sirds stāvokli.

Pirofosfāti barības sastāvā - īpašas minerālvielas, kas palīdz novērst zobakmeņu veidošanos un veicina svaigu elpu.

Advance sastāvā ir imūnglobulīni un, kā galvenās sastāvdaļas, vista un rīsi, kas ir viegli sagremojams un lielisks proteīna un ogļhidrātu avots.

Ražotājs- Affinity PetCare (Spain)

Preces detalizētāka informācija
503311
999 vienības:
Jauns produkts
Jauns produkts
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

SPECIFIC FKW Cat Kidney Support 100g

ADVANCE DOG MINI LIGHT

Write your review
16 citas preces no šīs kategorijas: