Visas pirktākās preces
  • Jauns

ACANA CAT GRASSLAND

714710
Rating 
Svars
19,67 €
Daudzums

Apraksts

GRASSLANDS CAT & KITTEN - VISĀM ŠĶIRNĒM UN VECUMIEM
Visi kaķi un kaķēni pēc dabas ir gaļēdāji, kas nozīmē, ka viņi ir bioloģiski pielāgojušies uzturam, kurā ietilpst daudz un dažāda veida svaiga gaļa ar nelieliem augļu, dārzeņu un zālaugu daudzumiem.


Tādēļ mēs iekļāvām ACANA Grasslands sastāvā lauku saimniecībās audzētu jēra gaļu, brīvās turēšanas apstākļos audzētas pīles, dabiskā vidē dētas olas un savvaļā zvejotas zivis – visas audzētas vai zvejotas mūsu reģionā un piegādātas mūsu virtuvēs svaigas, tātad bagātas ar barības vielām.


Lai samazinātu nevēlamos ogļhidrātus, ACANA barība nesatur graudus un kartupeļus, bet satur augļus un dārzeņus, kas svaigi un veseli piegādāti no saules lutinātiem augļu dārziem un prēriju melnzemes augsnēm.


ACANA Grasslands barība ir gatavota mūsu godalgotajās virtuvēs no labākajām Kanādā audzētajām sastāvdaļām, kas uztur jūsu kaķi vai kaķēnu veselīgu un spēcīgu.

70% JĒRA GAĻAS, OLAS UN ZIVIS

Ideālā barība atdarina barību, kādu jūsu kaķim paredzējusi māte daba.


70% no ACANA Grasslands barības ir gaļa un zivis atbilstoši ar gaļu un olbaltumvielām bagātam uzturam, kas veidojies kaķa evolūcijas gaitā, un svaigā gaļas daudzveidība atspoguļo kaķa dabiskā uztura dažādību un svaigumu.

 

  • Albertas jēra gaļa – audzēta lopkopju saimniecībās un svaiga piegādāta no vietējām Albertas lopkopju saimniecībām
  • Savvaļā zvejotas zivis – mūsu asarus zvejo vietējā reģionā un katru dienu piegādā svaigus
  • Pīles, kas nav audzētas sprostos – mūsu Kanādas pīles ir audzē brīvās turēšanas apstākļos un katru dienu piegādā svaigas
  • Dabiskā vidē dētas olas, kuras katru dienu piegādā svaigas un veselas no vietējām prēriju saimniecībām.

Pirms mūsu svaigās, vietējā reģionā audzētās sastāvdaļas katru dienu piegādā svaigas un bez konservantiem – nesalīdzināmas ar jebkuru citu kaķu barību – tās tiek atzītas par piemērotām lietošanai cilvēku uzturā.


SVAIGI VIETĒJIE AUGĻI UN DĀRZEŅI

ACANA Grasslands barība satur veselus 30% augļu un dārzeņu, tostarp ‘Red Delicious’ ābolus un ‘Bartlett’ šķirnes bumbierus no saules lutinātās Okenāgenas ielejas un sviesta ķirbjus un spinātu lakstus no vietējo prēriju melnzemes saimniecībām – visa šī bagātība paredzēta labas veselības un imunitātes nostiprināšanai.


NESATUR GRAUDUS, AR ZEMU OGĻHIDRĀTU SATURU

Lai atbilstu suņa dabiskajam uzturam, ACANA Grasslands barība ir bagāta ar olbaltumvielām un tai ir zems ogļhidrātu saturs, turklāt tā nesatur graudus ar augstu glikēmisko indeksu (piemēram, rīsus un kukurūzu), kas sastopami parastajā suņu barībā.


Ogļhidrāti ar augstu glikēmisko indeksu jau izsenis tiek saistīti ar aptaukošanos un diabētu un ātri sadalās, izraisot strauju un plašu cukura līmeņa paaugstināšanos kaķa asinīs.


ACANA barība nesatur graudus un tai ir zems ogļhidrātu saturs, tādēļ tā lēnāk un ilgākā laika posmā paaugstina cukura līmeni kaķa asinīs un labvēlīgi paaugstina kaķa jutīgumu pret insulīnu tauku uzkrāšanos, nodrošinot labu veselības stāvokli.


BRĪNIŠĶĪGA ĀDA UN KAŽOKS

Katru ACANA Grasslands barības kumosiņu mēs esam piesūcinājuši ar jūras izcelsmes Omega 3 (DHA, EPA) no savvaļā zvejotām Ņūbranšvīkas siļķēm, nodrošinot imunitāti un brīnišķīgu ādu un kažoku – kaķa veselības un dzīvesprieka ārējo simbolu.


PAAUGSTINĀTA VIELMAIŅA

Dabiski jūras augi un augu valsts sastāvdaļas, tostarp saulē kaltēta lucerna un piparmētru lapas veicina vielmaiņu, vienlaikus barojot un tonizējot kaķa barošanas traktu.

 

SASTĀVDAĻAS

Atkaulota jēra gaļa*, jēra gaļas milti, atkaulota pīles gaļa*, mintaja milti, pīļu tauki, zaļās lēcas, asari bez asakām*, siļķu milti, sarkanās lēcas, lašu milti, aunazirņi, zaļie zirņi, siļķu eļļa, veselas olas*, jēru tauki, saulē kaltēta lucerna, kaltētas brūnaļģes, lielie ķirbji*, sviesta ķirbji*, spinātu laksti*, burkāni*, āboli*, bumbieri*, dzērvenes, dažādi tokoferoli (konservants), cigoriņu saknes, pieneņu saknes, kumelītes, piparmētru lapas, ingvera sakne, ķimeņu sēklas, kurkuma, mežrožu augļi, ar sublimācijas metodi žāvētas jēra aknas, ar sublimācijas metodi žāvētas pīļu aknas, ar sublimācijas metodi žāvēta jēra gaļa, Enterococcus faecium fermentācijas produkts, kā arī augstākās klases vitamīni un minerāli.

 

KALORIJU SASTĀVS

ACANA atdarina ar gaļu un proteīniem bagātu uzturu, kādam kaķi evolūcijas gaitā pielāgojušies, vienlaikus samazinot ogļhidrātus un graudus ar augstu glikēmisko indeksu, kuri izraisa paaugstinātu un nestabilu cukura līmeni asinīs.


Salīdzinot ar tradicionālo barību, ACANA nodrošina vairāk kaloriju no olbaltumvielām un taukiem un mazāk no ogļhidrātiem, tādējādi samazinot aptaukošanās risku un veicinot labu kaķa veselību.


Vielmaiņas enerģija ir 4060 kcal/kg (500 kcal uz 250 ml krūzi), kur 34% enerģijas dod olbaltumvielas, 42% – tauki un 24% – augļi un dārzeņi.

 

JŪSU KAĶIS IR ĪPAŠS
Gluži kā jūs, arī jūsu kaķis vai kaķēns ir unikāls indivīds, kura barības prasības mainīsies atkarībā no viņa šķirnes, vides, vecuma un aktivitātes.

Tādēļ mēs iesakām izmantot šo tabulu kā sākuma punktu, novērot sava kaķa vai kaķēna svaru un pēc nepieciešamības regulēt barības devas. Turklāt mēs iesakām viņu barot divreiz dienā un vienmēr nodrošināt svaigu, tīru ūdeni.


Mainot uzturu, svarīgi darīt to pakāpeniski, jo kaķa vai kaķēna gremošanas sistēmai vajadzīgs laiks, lai pielāgotos ACANA barības bagātākajiem barības vielu līmeņiem. No 5 līdz 7 dienu laikā pakāpeniski iejauciet ACANA barību iepriekšējā barībā, katru dienu palielinot jaunās barības daudzumu, un septītajā dienā barojiet suni ar 100% ACANA barību.

Ražotājs Champion Petfoods- Kanāda

Preces detalizētāka informācija
714710
10 vienības:
Jauns produkts
Jauns produkts
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

SPECIFIC FKW Cat Kidney Support 100g

ACANA CAT GRASSLAND

Write your review
16 citas preces no šīs kategorijas: