Visas pirktākās preces

Advantix Spot-on suņiem N1

Vērtējums 
Veids
8,75 €
AR PVN
Daudzums

Apraksts

Advantix® Spot-on suņiem blusu (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un profilaksei. Iepakojumā 4 ampulas.

MĒRĶA SUGAS- Suņi. 

Aktīvās vielas: Imidakloprīds – 100 mg/ml Permetrīns – 500 mg/ml

Palīgvielas:
Butilhidroksitoluēns (E321) – 1,0 mg/ml

Katra pipete satur:

 

Pipete

Imidakloprīds

Permetrīns

E321

Advantix® Spot-on šķīdums suņiem ≤ 4 kg

0,4 ml

40 mg

200 mg

0,4 mg

Advantix® Spot-on šķīdums suņiem > 4 ≤ 10 kg

1,0 ml

100 mg

500 mg

1,0 mg

Advantix® Spot-on ššķīdums suņiem > 10 ≤ 25 kg

2,5 ml

250 mg

1250 mg

2,5 mg

Advantix® Spot-on šķīdums suņiem > 25 kg ≤ 40 kg

4,0 ml

400 mg

2000 mg

4,0 mg

Suņiem, kuru ķermeņa svars > 40 kg, jālieto attiecīgo pipešu satura kombinācija.

INDIKĀCIJAS
Blusu (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai un profilaksei.

Blusas uz suņa ķermeņa pēc apstrādes ar Advantix tiek iznīcinātas vienas dienas laikā. Viena apstrāde novērš blusu invāziju četras nedēļas. Preparātu var lietot kā blusu alerģiskā dermatīta ārstēšanas stratēģijas daļu.

Šim preparātam piemīt pastāvīga akaricīda un repelenta iedarbība pret ērču invāziju – 4 nedēļas (pret Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus) vai 3 nedēļas (pret Dermacentor reticulatus).

Ērces, kuras jau ir atradušās uz suņa ķermeņa apstrādes laikā un kuras varētu nebūt iznīcinātas 2 dienu laikā, var palikt piesūkušās un redzamas. Tādēļ tiek ieteikts nolasīt tās ērces, kas jau ir uz suņa ķermeņa apstrādes laikā, tādējādi novēršot ērču piesūkšanos.

Viena apstrāde nodrošina repelentu iedarbību, – divas nedēļas pret smilšu mušu Phlebotomus papatasi vai trīs nedēļas pret Phlebotomus perniciosus, divas nedēļas pret odiem Aedes aegypti un četras nedēļas pret Culex pipiens, kā arī četras nedēļas pret staļļa mušām (Stomoxys calcitrans).

KONTRINDIKĀCIJAS

Informācijas trūkuma dēļ nedrīkst lietot kucēniem līdz 7 nedēļu vecumam un kuru ķermeņa svars ir līdz 1,5 kg. Atbilstoši suņa ķermeņa svaram jālieto attiecīgs Advantix® preparāts (skat. dozēšanas shēmu).
Nelietot, ja konstatēta paaugstināta jutība pret aktīvajām vielām vai pret kādu no palīgvielām. Nedrīkst lietot kaķiem.

NEVĒLAMĀS BLAKUSPARĀDĪBAS

Retos gadījumos suņiem novēro pārejošu ādas jutību (ieskaitot pastiprinātu niezi, alopēciju un eritrēmu aplikācijas vietā) vai letarģiju, ļoti retos gadījumos suņiem var parādīties izmaiņas uzvedībā (uzbudinājums, nemierīgums, gaudošana vai vārtīšanās), gastrointestinālie simptomi (vemšana, caureja, siekalošanās, samazināta apetīte) un neiroloģiskas pazīmes, tādas kā nestabilas kustības un raustīšanās suņiem, jutīgiem pret sastāvdaļu permetrīnu. Šādas pazīmes parasti ir īslaicīgas un izzūd pašas.

Saindēšanās pēc neuzmanīgas iekšķīgas lietošanas ir maz ticama, bet to var novērot ļoti retos gadījumos. Šādos gadījumos parādās neiroloģiski simptomi, tādi kā tremors un letarģija. Ārstēšana ir simptomātiska saskaņā ar ārsta norādījumiem. Specifisks antidots nav zināms.

Ja rodas būtiskas blakusparādības vai citas parādības, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.

REĢISTRĀCIJAS APLIECĪBAS ĪPAŠNIEKS

Bayer Animal Health GmbH- Vācija 

Vairāk par produktu lasiet šeit:

http://www.pvd.gov.lv/lat/vzr/?sa=&top=&SUGA=&ON=&RN=&RD=&IN=&RA=&PN=&ATC=&NC=1&from=0

Preces detalizētāka informācija
987 vienības:
Jauns produkts
Jauns produkts
Atsauksmes

Pagaidām atsauksmju nav

Rakstīt atsauksmi

MERA Sensitive Turkey konservi suņiem

Advantix Spot-on suņiem N1

Rakstīt atsauksmi
16 citas preces no šīs kategorijas: