Visas pirktākās preces

SPECIFIC FPW Kitten 100g

5701202700228
Rating 
1,03 €
Daudzums

Apraksts
Ikdienas konservēta barība kaķēniem
Indikācijas:
 • Kaķēniem augšanas periodā
 • Kaķenēm grūsnības un laktācijas periodā
 • Anoreksijas gadījumā
 • Atveseļošanās periodā pēc slimības

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Paaugstinātais olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu saturs un barības enerģētiskā vērtība nodrošina kaķēnu vajadzības augšanas periodā un kaķeņu vajadzības grūsnības un laktācijas periodā. 
DHA – tā ir omega-3 taukskābe, kas veicina smadzeņu un redzes orgānu attīstību.

ЕРА un DHA – omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz locītavu, ādas un apmatojuma veselību.
Kvalitatīvie un viegli asimilējamie komponenti nodrošina optimālu barības vielu izmantošanos, vienlaicīgi samazinot izkārnījumu daudzumu.


PAPILDUS INFORMĀCIJA 

 • SPECIFIC™ FPW Kitten barības augstā enerģētiskā vērtība un sabalansētais barības vielu saturs nodrošina pietiekamu enerģijas un barības vielu uzņemšanu, turklāt nav nepieciešamas lielas porcijas.
 • Barība satur psilliumu, kas veicina kuņģa un zarnu trakta veselību.
 • SPECIFIC™ FPW Kitten barība ir lieliski piemērota kaķēniem nošķiršanas brīdī no mātes (no 5.-6. dzīves nedēļas) līdz sterilizācijai/kastrācijai vai līdz brīdim, kad kaķēns ir sasniedzis 8-12 mēnešu vecumu (atkarībā no šķirnes). Vēlāk kaķis ir jāpieradina pie SPECIFIC™ FXD/FXW Adult, SPECIFICTM FCD/FCW Crystal Prevention vai SPECIFIC™ FCD-L Crystal Prevention Light barības.
 • Jauniem sterilizētiem/kastrētiem kaķiem ieteicama SPECIFIC™ FND Neutered Young barība.
 • SPECIFIC™ FPD Kitten ir piemērota arī kaķenēm grūsnības un laktācijas periodā, lai nodrošinātu to vajadzības pēc enerģijas un barības vielām.
 • Salīdzinājumā ar parasto stāvokli, grūsnas kaķenes vajadzība pēc barības ir aptuveni 1,5 reizes augstāka. Laktējošas kaķenes vajadzība pēc barības vielām ir atkarīga no kaķēnu skaita metienā un 1,5-5 reizes var pārsniegt kaķenes parastās vajadzības. Laktējošām kaķenēm ieteicams nodrošināt brīvu piekļuvi SPECIFIC™ FPD/FPW Kitten barībai.
 • Vajadzība pēc enerģijas un barības vielām var palielināties atveseļošanās periodā, pēc ķirurģiskām operācijām, traumām un anoreksijas. SPECIFIC™ FPD/FPW Kitten ir lieliski piemērota šādos gadījumos, kad vajadzība pēc enerģijas ir paaugstināta.

NAV IETEICAMA 
Kaķiem ar zemu enerģijas vajadzību.


SASTĀVS 
Cūkgaļa, zivs, liellopu gaļa, vistas gaļa, olas, saulespuķu eļļa, rīsi, minerālvielas, zivju eļļa, psilliums, celulozes pulveris, vitamīni un mikroelementi, taurīns, metionīns.
Nesatur mākslīgus antioksidantus, krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 


ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no kaķa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot kaķa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu.

Ražotājs: Dechra Veterinary Products, Dānija.

Preces detalizētāka informācija
5701202700228
9999 vienības:
Jauns produkts
Jauns produkts
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

SPECIFIC F/C-IN-W Intensive Support 95g

SPECIFIC FPW Kitten 100g

Write your review
16 citas preces no šīs kategorijas: