Visas pirktākās preces

Akcija SPECIFIC CXD-XL Adult Large & Giant Dog 10+2kg

211213

Pilnvērtīga sausā barība lielo šķirņu suņiem

73,15 €
AR PVN Piegāde jau nākamajā darba dienā
Daudzums

Apraksts

Indikācijas:  pilnvērtīga ikdienas barība lielo šķirņu suņiem (>25 kg) vecumā no 1-6 gadiem un gigantisko šķirņu suņiem vecumā no 1-5 gadiem

SASTĀVA ĪPATNĪBAS UN PAMATOJUMS 

Sabalansēta pilnvērtīga barība ar vidēju enerģētisko vērtību un viegli asimilējamiem komponentiem, kas atbilst lielo suņu šķirņu ēdināšanas prasībām un palīdz saglabāt optimālo svaru. 
EPA un DHA – tās ir omega-3 taukskābes, kas labvēlīgi iedarbojas uz ādas un apmatojuma veselību. Lielo šķirņu suņiem omega-3 taukskābes kombinācijā ar vidēju enerģētisko vērtību uzlabo arī locītavu veselību. 
Kvalitatīvi un viegli asimilējamie komponenti nodrošina maksimālu barības vielu izmantošanos, vienlaicīgi samazinot izkārnījumu daudzumu
Barība satur rauga ß-1,3/1,6-glikānus, kam piemīt spēja sasaistīties ar balto asinsķermenīšu receptoriem, tādējādi stimulējot imūnsistēmu un uzlabojot imūnās atbildes veidošanos. 
Psilliums (lielās ceļtekas sēklu miza) – tās ir šķīstošas šķiedras, kam piemīt arī želējošas īpašības; tās absorbē šķidrumu apjomā, kas daudzkārt pārsniedz to svaru. Psilliums ir pazīstams ar savu pozitīvo iedarbību uz gremošanas trakta darbības regulāciju. Viegli asimilējamie komponenti ir speciāli atlasīti, ņemot vērā lielo šķirņu suņu jutīgo gremošanas traktu un citas īpašās prasības. 


PAPILDUS INFORMĀCIJA

  • Barībai ir pievienots L-karnitīns, kas piedalās tauku transportēšanā uz mitohondrijiem un veicina tauku oksidāciju un muskuļaudu saglabāšanos. Kopā ar barības vidējo enerģētisko vērtību L-karnitīns palīdz sunim saglabāt ideālo svaru.
  • Lielais granulu izmērs ir piemērots lielo šķirņu suņiem, lai veicinātu gremošanu, pagarinātu barības uzņemšanas laiku un samazinātu pārāk ātras norīšanas iespēju.
  • Grūsnām un barojošām lielo šķirņu kucēm ieteicama SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed barība.
  • Lielo šķirņu suņiem, kas vecāki par 6 gadiem, un gigantisko šķirņu suņiem, kas vecāki par 5 gadiem, ieteicama

SPECIFIC™ CGD-XL Senior Large & Giant Breed barība.

SASTĀVS

Rīsi, kvieši, zivju milti, kukurūzas olbaltums, dzīvnieku tauki, hidrolizēts cūkas olbaltums, raugs (ß-1,3/1,6-glikānu avots), minerālvielas, olas, vitamīni un mikroelementi, psilliums, metionīns, saulespuķu eļļa, L-karnitīns.
Antioksidanti: ES apstiprinātas piedevas - BHA, BHT, propilgallāts. Nesatur mākslīgās krāsvielas, aromatizētājus un garšas pastiprinātājus. 


ĒDINĀŠANAS INSTRUKCIJA UN BARĪBAS VIELU SATURS

Ēdināšanas instrukcijas un barības vielu saturs norādīts uz iepakojuma. Barības diennakts norma var svārstīties atkarībā no suņa šķirnes, apkārtējās vides, gadalaika, aktivitātēm utt. Tādēļ ir ieteicams sekot suņa kondīcijai un svaram, lai atkarībā no tā varētu regulēt barības daudzumu. 

Ražotājs: Dechra Veterinary Products, Dānija.

Preces detalizētāka informācija
211213
Jauns produkts
Jauns produkts
Tev varētu patikt arī
16 citas preces no šīs kategorijas: