Visas pirktākās preces

STAY FRESH paklājs mājdzīvniekiem JUNGLE

1354.1
Rating 
Izmērs
20,25 €
Daudzums

Apraksts

Paklājiņš ir paredzēts mājdzīvnieku atveldzēšanai karstā laikā. Pateicoties mīkstajai un komfortablajai virsmai, to var izmantot ārstēšanās vai atveseļošanās periodā (pēcoperācijas periodā, sasitumu vai ievainojumu gadījumā).

Atšķirībā no citiem dzesēšanas paklājiem, kuriem ir nepieciešams ūdens vai sasaldēšana ar elektrību, STAY FRESH paklājiņš atdziest pakāpeniski pasargājot Jūsu mīluli no pēkšņas atdzišanas.

Izturīgais materiāls lauj vienkārši kopt matraci ar mitru drānu. Želejveidīgā dzesēšanas viela, ar ko matracis pildīts, nav toksiska un tā nav bīstama, ja suns to nejauši norij.

Tīrīšana: uzsmidziniet ūdeni uz virsmas vai izmantojiet mīkstu sūkli, lai to notīrītu. Pēc tam noslaukiet paklājiņu ar sausu drānu. Jūsu mājdzīvnieka ķermeņa temperatūra ar laiku paklājiņu uzsildīs. Lai panāktu sākotnējo zemo temperatūru, atstājiet to svaigā gaisā vai iekštelpās, bez mājdzīvnieka klātbūtnes.

Uzmanību: Tīrot paklāju, nepielietojiet spēku. Nedrīkst paklāju mazgāt veļas mašīnā vai ķīmiski tīrīt. Neatstājiet paklāju tiešos saules staros uz ilgu laiku. Neturiet paklāju pakārtu, tādējādi neļaujot želejveidīgai vielai, ar ko pildīts paklājiņš, nevienmērīgi izplūst paklājiņa iekšpusē.

Ražotājs: Rinaldo Franco, Itālija

Preces detalizētāka informācija
1354.1
10 vienības:
Jauns produkts
Jauns produkts
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

ROYAL CANIN GASTRO INTESTINAL LOW FAT DOG

STAY FRESH paklājs mājdzīvniekiem JUNGLE

Write your review
13 citas preces no šīs kategorijas: