Visas pirktākās preces

Pestigon N3 šķīdums suņiem

10640
Vērtējums 
Veids
8,25 €
AR PVN
Daudzums

Apraksts

Šķīdums pilināšanai uz ādas suņiem blusu un ērču invāzijas kontrolei.

Iepakojumā 3 pipetes.

Lietošanas indikācijas: Blusu (Ctenocephalides felis) invāzijas ārstēšanai. Zālēm piemīt tūlītēja insekticīda iedarbība un noturīga insekticīda aizsardzība pret pieaugušu blusu jaunu invāziju līdz pat 8 nedēļām.

Šīm zālēm piemīt arī stabila pretērču iedarbība: pret Ixodes ricinus – līdz 2 nedēļām, pret Rhipicephalus sanguineus – līdz pat 3 nedēļām, un Dermacentor reticulates līdz 4 nedēļām. Ja zāļu lietošanas laikā dzīvniekam jau ir piesūkušās šo paveidu ērces, iespējams, ka pirmo 48 stundu laikā visas šīs ērces netiks nogalinātas, taču tas var notikt vēlāk, nedēļas laikā.

Šīs zāles var lietot arī kā ārstēšanas kursa sastāvdaļu: piemēram, ārstējot blusu alerģisko dermatītu, ja to ir diagnosticējis jūsu veterinārārsts. 

Kontrindikācijas: Nelietot suņiem ar ķermeņa svaru līdz 2 kg. Tā kā nav veikti saderības pētījumi, šīs veterinārās zāles nedrīkst lietot kucēniem līdz 8 nedēļu vecumam. Nelietot slimiem dzīvniekiem (sistēmiskas slimības, drudzis u. c.) vai dzīvniekiem atveseļošanās periodā. Nelietot trušiem, jo iespējamas nevēlamas blakusparādības un pat nāves iestāšanās. Šis zāļu stiprums ir izstrādāts tikai suņiem. Nelietot kaķiem, jo iespējama pārdozēšana. Nelietot gadījumos, ja konstatēta paaugstināta jutība pret aktīvo vielu vai kādu no palīgvielām. 

Lietošanas veids: Lietot lokālas aplikācijas veidā uz ādas.
Tikai ārīgai lietošanai. Aplicēt zāles tieši uz ādas, atbilstoši dzīvnieka ķermeņa svaram
. Pirms apstrādes dzīvnieki ir precīzi jānosver. 

Lietošanas metode: izņemiet pipeti no maisiņa. Turiet pipeti vertikāli uz augšu. Uzsitiet pa pipetes šaurāko daļu, lai nodrošinātu, ka saturs atrodas pipetes galvenajā daļā. Nolauziet pilināmās pipetes uzgali, sekojot iegrieztajai līnijai. Pašķiriet dzīvnieka apmatojumu, lai būtu redzama āda. Novietojiet pipetes galu tieši pret atsegto ādu un vairākas reizes viegli saspiediet pipeti, lai iztukšotu tās saturu vienā vai divās vietās. Ir svarīgi pārliecināties, lai zāles tiek uzklātas vietā, kurā dzīvnieks nevar tās nolaizīt, un lai pēc apstrādes dzīvnieki nelaizītu cits citu. Jārūpējas, lai novērstu pārmērīgu apmatojuma samitrināšanos ar zālēm, jo ārstēšanas vietā apmatojumam būs lipīgs izskats. Ja tomēr tas noticis, pazīmes izzudīs 48 stundu laikā pēc zāļu lietošanas. Blusu un/vai ērču invāzijas optimālai kontrolei ārstēšanas shēmu var pielāgot vietējai epidemioloģiskajai situācijai. Tā kā nav veikti drošuma pētījumi, minimālais intervāls starp ārstēšanas reizēm ir 4 nedēļas. 

Devas:

viena 0,67 ml pipete paredzēta sunim ar ķermeņa svaru 2-10 kg

viena 1,34 ml pipete paredzēta sunim ar ķermeņa svaru no 10 līdz 20 kg

viena 2,68 ml pipete paredzēta sunim ar ķermeņa svaru no 20-40 kg

viena 4,02 ml pipete paredzēta sunim, ar ķermeņa svaru 40-60 kg

Vairāk informācijas: https://registri.pvd.gov.lv/vz/dati?o_n=pestigon

Ražotājs: Norbrook Laboratories Limited, Apvienotā Karaliste

Preces detalizētāka informācija
10640
990 vienības:
Jauns produkts
Jauns produkts
Atsauksmes

Pagaidām atsauksmju nav

Rakstīt atsauksmi

VET LIFE CAT RENAL 85g

Pestigon N3 šķīdums suņiem

Rakstīt atsauksmi
16 citas preces no šīs kategorijas:

ACTEA DERMO 50ML

Atsauksme(s): 0

Aizsargājošs, nomierinošs un dezinficējošs dermatoloģiskais losjons spreja veidā suņiem un kaķiem.

Cena 15,65 €
Vairāk
Pieejams