Visas pirktākās preces

PRO PLAN Puppy Medium

592038
Rating 
Svars
42,80 €
Daudzums

Apraksts

PILNVĒRTĪGA MĀJAS (ISTABAS) DZĪVNIEKU BARĪBA VIDĒJA LIELUMA ŠĶIRŅU KUCĒNIEM. PIEMĒROTA ARĪ GRŪSNĀM VAI ZĪDOŠĀM KUCĒM.

Purina® veterinārārsti un uztura speciālisti ir izveidojuši Purina PRO PLAN® PUPPY ar OPTISTART®, lai palīdzētu stiprināt kucēnu dabisko aizsardzību lieliskam mūža sākumam. Izmantojot īpašu sastāvdaļu – pirmpienu, kas satur dabiskas antivielas – OPTISTART® palīdz uzlabot kucēna dabisko aizsardzību, lai viņš varētu stāties pretī ikdienas grūtībām. Pilnvērtīgas rūpes par zobiem

Priekšrocības: īpaša sastāvdaļa dabiskās aizsardzības stiprināšanai un ilgstošai veselībai.Palīdz kucēnu nenobriedušajai imunitātei efektīvi reaģēt uz vidi. Svarīgāko uzturvielu komplekss palīdz uzturēt locītavu veselību aktīvam dzīvesveidam. Satur augstvērtīgus vistas gabaliņus

SASTĀVS: vistas gaļa (18%), kvieši, dehidrētas putnu gaļas olbaltumvielas, glutēns, dzīvnieku tauki, sojas milti, rīsi (7%), kukurūza, hidrolizāts, kaltēts biešu mīkstums, minerālvielas, zivju eļļa, kaltēts pirmpiens (0,1%).

PIEDEVAS: uzturfizioloģiskās piedevas: SV/kg: vit. A: 29 000; vit. D3: 940; vit. E: 200; mg/kg:  vit. C : 120;  dzelzs (II) sulfāta monohidrāts: 254; kalcija jodāts, bezūdens: 3,3; vara sulfāta pentahidrāts: 51; mangāna sulfāta monohidrāts: 121; cinka sulfāts, monohidrāts: 430; nātrija selenīts: 0,32. Ar antioksidantiem. 

ANALĪTISKĀS SASTĀVDAĻAS: proteīni: 30.0%, tauki: 19.0%, koppelni: 7.5%, kopšķiedras: 2.0%. 

BAROŠANAS NORĀDĪJUMI:  Atšķiršana no zīdīšanas un kucēna augšana: atšķirot no zīdīšanas 3-6 nedēļu vecumā, piedāvājiet samitrinātu PRO PLAN Puppy 3-4 reizes dienā. No 3 mēnešu vecuma pamazām samaziniet pievienotā ūdens daudzumu. Lai veicinātu veselīgu attīstību, pārliecinieties, ka augošā kucēna ķermenis ir slaids. Pielāgojiet barības daudzumu, palielinot vai samazinot to atbilstoši kucēna aktivitātes līmenim, veselības stāvoklim un individuālajām vajadzībām. Vienmēr nodrošiniet pieeju tīram, svaigam dzeramajam ūdenim.

Ražots: Itālijā

 Preces detalizētāka informācija
592038
1000 vienības:
Jauns produkts
Jauns produkts
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

HAPPY DOG 100% WILD

PRO PLAN Puppy Medium

Write your review
16 citas preces no šīs kategorijas: