Visas pirktākās preces

ALMO NATURE HFC CAT CHICKEN DRUMSTICK KONSERVI KAĶIEM 70G

9105H
1,45 €
AR PVN
Daudzums

Apraksts

Konservi kaķiem ar vistas gaļas kājiņu

Almo Nature HFC receptes ir izgatavotas no gaļas vai zivīm, kas sākotnēji ir paredzētas cilvēku uzturam, bet tā vietā tiek izmantotas mūsu kaķu barībā. Sastāvdaļu izcelsmi var viegli izsekot un identificēt, garantējot, ka šī diapazona receptes nodrošina dabisku un kvalitatīvu dzīvnieku olbaltumvielu piegādi. Tas uztur uzturvielu līdzsvaru visaugstākajā līmenī un stimulē garīgo labsajūtu. HFC Complete mitrās receptes ir pilnvērtīgs ēdiens, kas bagātināts ar vitamīniem un minerālvielām. Tajos nav graudu, ķīmisku konservantu un mākslīgu pārtikas krāsvielu.

100% HFC - Gaļa un zivis, kas sākotnēji bija piemērotas lietošanai pārtikā, un ko tagad izmanto šajā barībā kaķiem vai suņiem.

Bez graudiem - Receptes bez graudu pievienošanas. Ideāli tiem, kas izvēlas produktu bez labības pievienošanas.

Augstas kvalitātes olbaltumvielas - Pārtika ar augstas kvalitātes olbaltumvielām ir izšķiroša, lai veicinātu dažādus ķermeņa procesus un cienītu jūsu kaķa vai suņa plēsēju dabu.

Sastāvs: vistas stilbiņš 75%, vistas buljons 24%, rīsi 1%.

Uztura piedevas: vit.A 8760 SV / kg, vit.D 326 SV / kg, vit.E 48 SV / kg, Zn 49 mg / kg (cinka oksīds), Fe 45 mg / kg (melnais karbonāts), Mn 4,09 mg / kg (mangāna sulfāta monohidrāts), Cu 1,6 mg / kg (glicīna hidrāta vara helāts), I 0,44 mg / kg (kālija jodīds), taurīns 500 mg / kg.

Analītiskās sastāvdaļas: kalcijs 0,3%, fosfors 0,3%.

Analītiskie komponenti: kopproteīns 17%, kopšķiedras 0,1%, koptauki 1%, koppelni 1%, mitrums 77%, enerģija 1070 kcal/kg.

Ražotājs: AlmoNature, Itālija

Preces detalizētāka informācija
9105H
16 citas preces no šīs kategorijas:

Zīmols: CP Pharma

Urocid pasta 100g

Papildbarība struvītu tipa urīnakmeņu šķīdināšanas veicināšanai un atkārtotas struvītu veidošanās novēršanai suņiem un kaķiem

Cena 15,75 €
Vairāk
Pieejams